1. Cihazınızın uygulama mağazasından Smart IPTV uygulamasını indirin.

2. Uygulamaya giriş yaptığınızda karşınıza aşağıdaki görsele benzer bir ekran çıkacaktır, ekranın sağ kısmında “TV MAC adress” yazan kısmın altında rakam ve harflerden oluşan 12 haneli MAC numaranızı bir yere not edin.

3. Bilgisayar veya telefonunuzdan BURAYA TIKLAYIN

4. Delete playlist(s) bölümündeki mac adresi kutucuğuna 12 haneli harf ve rakamlardan oluşan (00:00:00:00:00:00) şeklindeki MAC adresinizi yazın ve Delete butonuna tıklayın. Sağ alt köşede Playlist Deleted! yazısını göreceksiniz.

5. Upload playlist Files or external playlist URLs with auto-update bölümündeki kutucuğa MAC adresinizi tekrar yazın ve bu kutucuğun yanındaki URL kutucuğuna IPTV Satış Merkezi tarafından size sağlanan m3u linkinizi girin, “Save Online” kutucuğunu işaretleyip Upload butonuna tıklayın. Sağ alt köşede “1 URL added! Restart the App” yazısını göreceksiniz.

6. Smart IPTV uygulamasını 1 kez kapatıp açın, IPTV Satış Merkezi kanal listesi uygulamanıza yüklenmiş olacaktır.

Uyarı: Smart IPTV uygulamasının ilk 7 günlük kullanımı ücretsizdir, sonrasında 5.49€ gibi bir ücret ödemenizi isteyecektir. Cihazınız için uygulamayı bir kere satın aldığınızda tek cihaz için ömür boyu kullanım hakkına sahip olursunuz.

Uyarı 2: IPTV Satış Merkezi, Smart IPTV uygulamasını önermemektedir. Düşük bellek kapasitesi sebebiyle IPTV Satış Merkezi kanal listesi için yetersizdir ve oldukça yavaş çalışır.

Not: Sitemizde kurulumunu tarif ettiğimiz uygulamaların IPTV Satış Merkezi ile herhangi bir kâr/zarar ortaklığı bulunmayıp cihazınızdan IPTV Satış Merkezi kanal listesine erişebilmenizi sağlayan aracı uygulamalardır.