1. Öncelikle cihazınızın uygulama mağazasından SET IPTV’yi indirin. Uygulamaya girdiğnizde karşınıza çıkacak 12 haneli mac kodunuzu bir yere not edin.

2. Şimdi TV’nize uzaktan bağlanarak IPTV Satış Merkezi tarafından size sağlanan m3u uzantılı linkinizi TV’nize yükleme aşamasına geçin.

3. Aşağıdaki resimde olduğu gibi bir ekranla karşılaşacağız.

4. Görmüş olduğumuz bu mac kodunu büyük, küçük harflere ve iki noktalara dikkat ederek eksiksiz ve hatasız bir şekilde not edelim.

5. Bilgisayarımızdan veya telefonumuzdan BURAYA TIKLAYIN 

6. Giriş yaptıktan sonra karşınıza aşağıdaki görsele benzxer bir ekran çıkacaktır.

7. İlk olarak TV MAC yazan kısıma TV’nizden almış olduğunuz 12 haneli mac kodunu eksiksiz ve hatasız bir şekilde yazın.

8. M3U URL’si yazan kısma IPTV Satış Merkezi tarafından size sağlanan m3u uzantılı linkinizi girin.

9. Daha sonra “sıfırla” seçeneğine tıklayıp cihaza yüklü farklı bir liste mevcutsa silin.

10. Sayfanın en altında “Ben robot değilim” veya “I’m not a robot” seçeneğini işaretleyin.

11. Son olarak sağ üst köşede bulunan “Gönder” veya “Send” seçeneğine tıkladıktan sonra IPTV Satış Merkezi kanal listesine cihazınızdan erişebilirsiniz.

Uyarı: Set IPTV uygulamasının ilk 7 günlük kullanımı ücretsizdir, sonrasında 14.99€ gibi bir ücret ödemenizi isteyecektir. Cihazınız için uygulamayı bir kere satın aldığınız takdirde tek cihaz için ömür boyu kullanım hakkına sahip olursunuz.

Not: Sitemizde kurulumunu tarif ettiğimiz uygulamaların IPTV Satış Merkezi ile herhangi bir kâr/zarar ortaklığı bulunmayıp cihazınızdan IPTV Satış Merkezi kanal listesine erişebilmenizi sağlayan aracı uygulamalardır.