1. Cihazınızın uygulama mağazasından Net IPTV uygulamasını indirin.

2. Cihazınızdan NET IPTV uygulamasına girip orada karşınıza çıkacak 12 haneli mac kodunu bir yere not edin.

3. Daha sonra bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan BURAYA TIKLAYIN karşınıza aşağıdaki görsele benzer bir ekran çıkacaktır.

4. Tüm MU3’YU/URL’Yİ SİL başlığı altında “Mac/APP Kimliği” yazan kısma demin not ettiğiniz 12 haneli MAC kodunu eksiksiz ve hatasız bir şekilde yazın, hepsini sil seçeneğine tıkladıktan sonra cihazınızda önceden yüklü listeler silinmiş olacak.

5. M3U/URL YÜKLE başlığı altında “Mac/APP Kimliği” yazan kısma 12 haneli mac kodunuzu yazdıktan sonra “liste ekle” seçeneğine tıklayın, karşınıza aşağıdaki görsele benzer bir sayfa çıkacaktır.

6. Liste 1 kutucuğuna IPTV Satış Merkezi tarafından size sağlanan m3u linkinizi eksiksiz ve hatasız bir şekilde girdikten sonra “liste ekle” butonuna tıklayın, karşınıza “başarılı” uyarısı çıktığında kanal listeniz uygulamaya yüklenmiş olacaktır.

7. Cihazınızı tekrardan başlattıktan sonra uygulamaya girerek IPTV Satış Merkezi kanal listesine erişebilirsiniz.

Uyarı: Net IPTV uygulamasının ilk 7 günlük kullanımı ücretsizdir, sonrasında 5.49€ gibi bir ücret ödemenizi isteyecektir. Cihazınız için uygulamayı bir kere satın aldığınızda tek cihaz için ömür boyu kullanım hakkına sahip olursunuz.

Not: Sitemizde kurulumunu tarif ettiğimiz uygulamaların IPTV Satış Merkezi ile herhangi bir kâr/zarar ortaklığı bulunmayıp cihazınızdan IPTV Satış Merkezi kanal listesine erişebilmenizi sağlayan aracı uygulamalardır.