1. Cihazınızın uygulama mağazasından Bay IPTV uygulamasını indirin.

2. Uygulamayı açtığınızda karşınıza cihazınızın MAC adresi çıkacaktır, bunu bir yere not edin.

3. Bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan BU ADRESE girin, karşınıza aşağıdaki görsele benzer bir ekran çıkacaktır.

4. Karşınıza çıkan ekranda “reset my playlist” alanına demin not ettiğiniz mac adresinizi yazıp “reset” seçeneğine tıkladığınızda cihazınızda önceden yüklü listeler silinecektir.

5. Manage MAC & Playlist alanına gelip “playlist name” kısmına IPTV Satış Merkezi, “MAC” kısmına demin not ettiğiniz MAC adresinizi, “m3u URL” kısmına ise IPTV Satış Merkezi tarafından size sağlanan m3u URL adresinizi girin. Tüm bilgileri eksiksiz ve hatasız şekilde girdikten sonra “envoyer” seçeneğine tıklayın, uygulamayı yeniden başlattığınızda IPTV Satış Merkezi kanal listesi cihazınıza yüklenmiş olacaktır.

Uyarı: Bay IPTV uygulamasının ilk 7 günlük kullanımı ücretsizdir, sonrasında 11.99€ gibi bir ücret ödemenizi isteyecektir. Cihazınız için uygulamayı bir kere satın aldığınız takdirde tek cihaz için ömür boyu kullanım hakkına sahip olursunuz.

Not: Sitemizde kurulumunu tarif ettiğimiz uygulamaların IPTV Satış Merkezi ile herhangi bir kâr/zarar ortaklığı bulunmayıp cihazınızdan IPTV Satış Merkezi kanal listesine erişebilmenizi sağlayan aracı uygulamalardır.